Voetbal Veiling

Dankzij gulle gevers hebben we dit jaar een speciale voetbal veiling met o.a. unieke collectie voetbalshirts aanbieden. Komende weken zullen er regelmatig nieuwe items aangeboden worden. De veiling loopt door tot 28 mei 2012 20.00 uur. Opbrengsten gaan voor 100% naar de kankerbestrijding. Plaats je bod!

! VOETBAL VEILING LOOPT AF OP 28 MEI 20.00 UUR !

Mail ons >> als je ook een veilingstuk in wil brengen, of een bod wil uitbrengen op één van deze unieke veilingstukken!

Overzicht veiligstukken voetbal veiling:

 Messi shirt 2012 - in privé sessie gesigneerd door Messi

TOPSTUK in de voetbal veiling. Shirt van Messi gesigneerd door Messi in een priv'e sessie. Met verschillende foto's waarin Lionel Messi signeert. BIEDEN vanaf 300,-.

Toegekend aan TSS Rotterdam voor €520,-

Gesigneerd shirt Real Madrid 2012

Real Madrid Adidas shirt gesigneerd shirt door de hele selectie.

Toegekend aan Coen Nooijen voor €115,-

Gesigneerd shirt Real Madrid 2004 - met alle grote namen van toen

Hier zit een shirt bij van Real Madrid uit 2004 gesigneerd door de Galacticos: Zidane, Raul, Beckham, Ronaldo, Roberto Carlos, Guti, etc

Toegekend aan ML voor  175,-

Shirt persoonlijk gesigneerd door Messi

Barcelona Orange Shirt gesigneerd door Lionel Andrés Messi Cuccittini. Kortom Messi - de beste voetballer aller tijden!

Toegekend aan Yves Peerbooms voor €250,- .

Anderlecht shirt gesigneerd door Romelu Lukaku

Anderlecht shirt gesigneerd door de Belgische topvoetballer Romelu Lukaku. Lukaku voetbalt sinds 2011 bij Chelsea, daarvoor bij Anderlecht.

Toegekend aan ML voor €50,-

Ajax shirt gesigneerd door Suarez

Nu bij Liverpool maar wij hebben een prachtig Ajax-shirt liggen gesigneerd door deze Uruguayaans spits zelf.

Toegekend aan WH voor €100,-

Shirt van Dries Mertens van PSV

Een psv shirt van de beste voetballer dit seizoen bij PSV voorzien van de handtekeningen van de PSV selectie.Maat M.  Aangeboden door stewardorganisatie van PSV.

Toegekend aan Marc voor €250,-

Ingelijst shirt van New Castle United gesigneerd door Alan Shearer

Dit shirt is aangeboden door de hoogste bieder van afgelopen jaar en door hem ingelijst.

Toegekend aan Sean Moorhouse USA voor €100,-

 Shirt Brazilie gesigneerd door complete WK selectie 2002.o.a. Romario-Lucio-Dunga-Dida-Ronaldo-Elano..enz.

Toegekend aan Coen Nooijen voor €80,-

Tottenham training shirt 2011. SSShirt S  Tottenham training shirt 2011.

    Gesigneerd door: Pienaar-Redknapp-VanderVaart-Modric-Galas-Keane-Hutton-Huddlestone-Jones-Kaboul

Toegekend aan ML voor  333350,-

Shirt Arsenal 2012.

Gesigneerd door: Rosicky-Nasri-Vela-Sagna-Wenger-Vermaelen-Djourou

Barcelona shirt (Geel uit shirt) 2009 Thiago

Gesigneerd door Thiago.

Toegekend aan Coen Nooijen voor  60,-

Barcelona shirt 2011 Pique

Gesigneerd door Pique.

Toegekend aan TSS Rotterdam voor €150,-

Shirt van NAC breda gesigneerd door 22 selectie spelers.

Toegekend aan Claudia voor  26,-

Shirt FC Utrecht gesigneerd door voltallige selectie.

Toegekend aan Marcel van W. voor €50,-

Shirt van Belgisch kampioen 2011 Genk gesigneerd door voltallige selectie.

Toegekend aan Wijtze voor €32,-

Shirt Ajax gesigneerd door selectie en staf

Shirt Ajax gesigneerd door selectie en staf  o.a. F. de Boer, A. Winter, Silooy, Stekelenburg, Kwakman.

Toegekend aan Elly Lode voor  €50,-

Shirt Anelka Chelsea champions league gesigneerd Anelka

Shirt Anelka Chelsea champions league gesigneerd door nr.39 Anelka.

Toegekend aan Patrick Reijnders voor  60,-

Shirt gedragen door Perez 11 Ajax thuis

 Toegekend aan Knud Meessen voor €100,-

Shirt gedragen door Perez Ajax uit

Toegekend aan Marco Lindeboom voor €40,-

 ________________

Shirt Barcelona thuis gesigneerd door complete selectie cl winnaars.

Toegekend aan Yves Peerbooms voor €375,-

____________________________

Shirt Barcelona thuis gesigneerd door Fabregas.

Toegekend aan TSS Rotterdam voor €150,-ML.

____________________

Shirt Barcelona thuis gesigneerd door Pedro.

Toegekend aan TSS Rotterdam voor €125,-

 ________________________

Toegekend aan Martin Tetteroo voor €35,-

 _____________________________________________________________

Uitshirt Real Madrid seizoen 2010-2011 gesigneerd door de selectie o.a.: Pepe, Ronaldo, Alonso,Kaka, Ramos enz.

Toegekend aan Teun Theunnissen voor €80,-

team GEMCO

team GEMCO

Aantal teamleden 7

Huidig totaal bedrag
€
39.775,50

Streefbedrag
€ 30.000,-

133 % voltooid

Toezeggingen
€ 477,50

Sponsor van de maand
Cognito Concepts
Sponsor van de week
Cognito Concepts

meer sponsors >