Veiling

Beide on-line veilingen zijn inmiddels gesloten. En met succes afgerond!

De eerste veiling heeft 5391 euro opgeleverd en de tweede 1796 euro. Samen dus weer 7187 euro voor het KWF! Team GEMCO bedankt alle bieders!

Benieuwd wie de veilingstukken hebben gekocht en voor welke bedragen? Hieronder vind je een opsomming!

  •
    • Officiële wedstrijdbal van de Champions League finale op 28-05-'11 is verkocht aan Ruud van Helden voor 130 euro.
    • Maatshirt van The Red by Oger is verkocht aan Ruud van Helden voor 90 euro.
    • Shirt gesigneerd door Siem de Jong is verkocht aan Willem Jan Verdoorn voor 90 euro.
    • Shirt Newcastle United gesigneerd door Alan Shearer is verkocht aan BigM voor 70 euro.
    • Shirt FC Barcelona gesigneerd door Bobby Robson is verkocht aan Frans Scholtens voor 125 euro.
    • Shirt gesigneerd door de selectie van Stuttgart 2007 is verkocht aan Jeannoux Vervest voor 20 euro.
    • 16 mm videomateriaal van Pele is verkocht aan Ruud de Groot voor 85 euro.
    • Shirt gesigneerd door Marco van Basten is verkocht aan Ruud de Groot voor 200 euro.
    • Shirt gesigneerd door diverse oranjespelers is verkocht aan Jeannoux Vervest voor 50 euro.
    • Shirt gesigneerd door de selectie van KRC Genk is verkocht aan Grace Aeckerlin voor 150 euro.
    • Keepershirt gesigneerd door Michael Rensing is verkocht aan Thierry Laheij voor 70 euro.
    • Shirt gesigneerd door Otman Bakkal is verkocht aan Roel Verschuijten voor 106 euro.
    • Foto Light in Life van Agnetha Buis is verkocht aan Meterbedrijf Endinet voor 120 euro.
    • Foto Max van Agnetha Buis is verkocht aan Nicole de Groot voor 50 euro.
    • Wedstrijdvaantje KRC Genk is verkocht aan Grace Aeckerlin voor 50 euro.
    • Wedstrijdvaantje Sparta is verkocht aan Max Leenhouwers voor 20 euro.
    • Complete DVD box James Bond is verkocht aan Pascal Verhoeven voor 80 euro.
    • Complete DVD box Dawson's Creek is verkocht aan een anonieme bieder voor 40 euro.
    • Poster van Alpe D'Huez is verkocht aan Anton Panhuijzen voor 30 euro.
    • Canvasprint Oldtimer is verkocht aan Max Leenhouwers voor 20 euro.
    • Canvasprint Race is verkocht aan Coen Nooijen voor 20 euro.
    • Canvasprint Mercedes 300 Gullwing is verkocht aan Lyda de Graaf voor 45 euro.
    • Canvasprint Laurel & Hardy is verkocht aan België voor 80 euro.
    • Canvasprint Racewagens is verkocht aan Albie van Buel voor 35 euro.
    • Canvasprint Eenzame fietser is verkocht aan Riet Boon voor 20 euro.
    • Shirt gedragen en gesigneerd door Didier Drogba is verkocht aan: Marc van den Bosch voor 350 euro.
    • Shirt gedragen door Theo Janssen en gesigneerd door alleVitesse-spelers is verkocht aan Coen Nooijen voor 175 euro.
    • Shirt gesigneerd door Diego Biseswar is verkocht aan Daan van de Mortel voor 35 euro.
    • Set tickets concert Toppers is verkocht aan Rob Theunissen voor 130 euro.
    • Gereedschapsset inclusief tas is verkocht aan Daan Heereveld voor 125 euro.
    • Schilderij wielrenner van Jetty Koenraads is verkocht aan Peer Koenraads voor 55 euro.
    • DeWalt klopboormachine is verkocht aan Maurits Brandt voor 100 euro.
    • Bronzen beeld Sterk is verkocht aan Francien de Groot voor 1250 euro.
    • Shirt gesigneerd door alle spelers FC Utrecht is verkocht aan Rolf Katte voor 125 euro.
    • Diner voor 4 personen bij restaurant Mei Wah is verkocht aan Erik van Haaster voor 650 euro. De eigenaar van het restaurant vulde dit tot 1000 euro aan!
    • Nieuw digitaal Philips fotolijstje is verkocht aan Marlies Gielen voor 80 euro.
    • Metabo haakseslijper is verkocht aan Johan de Rouw voor 80 euro.
    • Schilderij wielrenner van Rob Meijer is verkocht aan Rudolf Smit voor 111 euro.
    • Set paragliding tandemvluchten is verkocht aan Cristel van Trappe voor 150 euro.
    • Rondvlucht voor 2 personen is verkocht aan Peter van de Leegte voor 230 euro.
    • Crosstrainer Weslo Eclipse 2 is verkocht aan Raiza de Freitas voor 50 euro
    • Hitachi haakseslijper is verkocht aan Chris de Vries voor 120 euro.
    • Lashelm is verkocht aan Rob Dieker voor 50 euro.
    • Makita accuboormachine is verkocht aan Daan van Heereveld voor 125 euro.
    • Shirt en handschoenen Piet Velthuizen zijn verkocht aan Koen Nooteboom voor 80 euro.
    • Wurth accuboormachine is verkocht aan Jeroen van de Nieuwelaar voor 220 euro.
    • Privéchauffeur voor 8 uur is verkocht aan Erik van Haaster voor 550 euro.
    • Set toegangskaarten PSV-Benfica is verkocht aan Jan-Willem Kooistra voor 200 euro.
    team GEMCO: Van links naar rechts: Robert, Martijn, Marius, Anton, Wim en Shaun. Zittend: Max.

    team GEMCO

    Aantal teamleden 7

    Huidig totaal bedrag
    € 64.260,-

    Streefbedrag
    € 50.000,-

    129% voltooid

    Donaties
    € 23.235,-

    Veiling
    € 7.187,-

    Sponsoring
    € 33.840,-

    Kijk op de donatiepagina of doneer direct op
    rekeningnr. 44.34.99.799
    tnv team GEMCO

    Sponsor van de maand
    Perrée & Partners
    Sponsor van de week
    Quivest BV

    meer sponsors >